Podmínky, omluvy a náhrady

Na této stránce najdete co můžete nahradit, co dělat, když víte, že pojedete na dovolenou atd..

Omluvu na září 2021, lze přijmout nejdříve od 2.9.2021 s přesným datem, který chcete omluvit, jménem dítěte a hodinou a dnem, který máte od září navštěvovat. 

Pozor změna emailu na náhrady a omluvy

OMLUVA do 18.00 den před konáním lekce, lze omlouvat i emailem na omluvyanahrady@seznam.cz, po 18:00 již pouze formou SMS na tel. 603 935 585, posílat je možné nejpozději do 7:15 v den konání lekce.

Nezapomeňte napsat jméno dítěte, den a hodinu, kterou omlouváte.

V případě, že víte již termíny, kdy nebudete na plavání, můžete je omluvit přes email nebo přes sms zprávu a již je začít nahrazovat.

Žádáme rodiče, pokud již ví den předem, že na plavání nepůjdou, zašlete email nebo SMS již den předem, abychom mohli vzít  náhradu. I vy sami chcete vědět emailem do předu zdali můžete přijít, tak to prosím umožněte i ostatním, kteří si píši nejpozději do 18.00, děkujeme za pochopení.

Zameškané a řádně omluvené hodiny lze plně nahradit v daném kurzu (nejdéle však do termínu, který je vyvěšen na nástěnkách nejpozději týden před ukončením Vašeho kurzu).

 U kurzu, který končí v červnu, je potřeba náhrady učinit do konce června, do září se nepřevádí.

V případě, že plynule pokračujete, převádí se Vám omluvené hodiny do dalšího kurzu, nejdéle však  do termínu, který je vyvěšen na nástěnkách.

 / z květnového kurzu se náhrady nedají čerpat v září, je potřeba si je vybrat v daném kurzu, pokud plaváček onemocní posledních 14 dní v tomto kurzu, je možné tuto situaci vyřešit individuálně, obraťte se na vedoucí dne telefonicky před koncem kurzu. Upozorňujeme, že tato situace se týká pouze nemoci plaváčka posledních 14 dní v kurzu květen, červen.

Pokud nahrazování necháte na poslední chvíli, může se stát, že nebude vždy volné místo, proto doporučujeme nahrazovat průběžně.

Plavecká škola není povinna vypisovat náhradní termíny pro náhrady atd.

Neomluvené nebo zpětně omluvené hodiny nelze nahradit!!!

MŮŽETE SI NAHRADIT I JEDNU HODINU DOPŘEDU, TO LZE POUZE V AKTUÁLNÍM KURZU.

V případě, že plaváček nečekaně onemocní, bude mít již hodinu nahrazenou. Pokud by však žádnou hodinu nezameškal, je možnost si lekci dokoupit za slevovou cenu kurzu 375,-Kč (platba týden dopředu nebo nejít na poslední hodinu.

POKUD VÍTE, ŽE JEDETE NA DOVOLENOU

Stačí si hodiny omluvit hned, jak to víte např. na začátku kurzu a již můžete začít nahrazovat a nečekat až po dovolené.

Přejdete tak pak zbytečným stresům, že to nestihnete.

Prosíme všechny rodiče, kteří vědí, že na svou hodinu nemohou přijít již den předem, zašlete nám omluvnou SMS den předem a to kdykoliv, abychom mohli vzít náhradu přes email, děkujeme za pochopení i ohleduplnost.

Dále Vás žádáme, abyste omlouvali i poslední hodiny v kurzu, nemůžeme pak vzít nikoho místo Vás, žádáme Vás proto o ohleduplnost vůči ostatním plaváčkům, děkujeme.

V případě, že jste si vše přečetli a něčemu neporozuměli, neváhejte se zeptat.

NÁHRADA - Nahrazovat můžete pouze omluvené hodiny. Objednat se na náhradu lze dvěma možnostmi: 

1. NÁHRADA PŘES EMAIL- lze poslat pouze den dopředu, např. pokud chcete na náhradu v úterý, napíšete email v pondělí. Můžete klidně od půlnoci, nejpozději však do 18.00 hodin. Pokud byste chtěli nahrazovat v pondělí, můžete psát už
v pátek ráno.

Napíšete na omluvyanahrady@seznam.cz email, který zašlete den předem nejpozději do 18:00 ve tvaru: „jméno dítěte;  datum narození, den a hodinu, o kterou máte zájem, a odpovídá ročníku narození dítěte“.

 V případě, že můžete po celý den, napište pouze kdykoli nebo jen dopoledne čí odpoledne. Je větší šance Vás umístit. Jestliže si hodinu specifikujete, odpovídá se Vám pouzena Vámi vybranou hodinu. Je důležité, aby odpovídala Vaší věkové kategorii -viz tabulka rozpisů.

Na tento email Vám vždy odpovíme většinou ve večerních hodinách. Pokud máme místo dřív, snažíme se Vám odpovědět, co nejdříve je to možné.

Platná náhrada je až po našem potvrzení.

Pokud bude místo obsazené, můžete si ráno zavolat. Do rána ještě omluvy mohou přijít. Plaváčci většinou onemocní přes noc. 

Zároveň prosíme maminky a tatínky, pokud vědí, že nemohou na lekci přijít, aby napsali omluvu den předem, můžeme pak místo nabídnout těm plaváčkům, kteří by rádi šli na náhradní hodinu.

2. NÁHRADA PŘES TELEFON - na tel. č. 603 935 585  - voláte v den, kdy chcete přijít na náhradu, a to v určených časech:

 Na dopolední náhradu: 7:30 – 8:00 

 Na odpolední náhradu: 9:00 – 9:30

 Mezi 8:00 a 9:00 se telefony nezvedají.

Orientační rozpis ročníků pro rodiče s dětmi  

http://plavacek.firemni-/web.cz/jaknanahrady

 Podmínky a informace platné k 1.9.2019

 1. Všichni  účastníci  kurzu jsou povinni dodržovat hygienu a řád příslušného bazénu.
 1. Klíček od skřínky dostanete 10 min. před začátkem hodiny v recepci a po skončení lekce je nutné klíček vrátit zpátky. Při ztrátě či poškození klíčku se účtuje poplatek 100,-Kč.
 2. Legitimaci je nutné předkládat při vyzvednutí klíčku od šaten, tu obdržíte při první hodině.
 3. Po vstupu do odpočívárny/čekárny/ je potřeba se zouvat. Děkujeme za pochopení .
 4. Kurzy neprobíhají v době školních prázdnin a státních svátků. Viz aktuální výpis na nástěnce.
 5. V prostorách bazénu a šaten je přísný zákaz žvýkaček, jídla a pití .Svačit můžete v prostorách odpočívárny. Tento prostor můžete využít maximálně :

 rodiče s dětmi : 35 minut po skončení lekce. Po tomto časovém limitu bude čas zpoplatněn viz.ceník

děti samostatně  30 minut po skončení lekce.Po tomto časovém limitu bude čas zpoplatněn viz.ceník

 1. Do prostor plavecké školy chodíte nejdříve 15 minut před začátkem lekce. Vstup do šaten  před začátkem lekce je 10 minut a šatny je třeba opustit nejpozději 20 minut po skončení lekce /prosíme dodržovat přesně!!!/ Do hodiny je nutné chodit včas. Pokud přijdete pozdě nezaručíme Vám volné místo v šatně a budete muset počkat, až se šatna uvolní. Hodinu nelze nahradit či prodloužit.
 2. Všichni účastníci kurzu mají k dispozici odpočívárnu, šatnu, sprchy, toalety a prostor bazénu.
 3. Je nutné dbát bezpečnostních a organizačních pokynů instruktorů a zaměstnanců bazénu.
 4. Do bazénu musí mít i děti plavky /do 1.5 roku dle hygienických předpisů je nutné nosit jednorázové plenkové kalhotky do vody  - slouží jako plavky a jiné již nepotřebujete/. Znečištění bazénu /např.stolice/ a náklady s tím spojené hradí rodiče .
 5. Za bezpečnost dětí zodpovídají rodiče po celou dobu lekce /rodiče s dětmi/ a za děti samostatně na bazénu v době výuky ručí instruktorka.
 6. Omluva  viz.strana 2

13.   Zameškané řádně omluvené hodiny lze plně nahradit v daném kurzu/nejdéle však do vypsaného termínu, který je uveden na nástěnkách. /Kurz, který končí v červnu, lze nahradit pouze do konce června. Neomluvené nebo zpětně omluvené hodiny nelze nahradit!!!

Neplatí pro děti samostatně, tam jsou náhrady ukončeny daným pololetím.

 1. Nahrazování hodin: nahrazovat hodinu můžete na stejném bazénu / pondělí  až pátek  / po domluvě .

Viz aktuální rozpis na nástěnce a na webu.

 1. Náhrada se domlouvá viz stránka 2
 2. Nahrazováním hodin nelze prodlužovat kurz.  Převedené nenahrazené hodiny nelze čerpat, pokud nemáte zaplacený následný kurz. Do kterého termínu můžete nahrazovat kurz, máte vždy k dispozici na internetové nástěnce./rodiče s dětmi/,

děti samostatně si náhrady musí vyčerpat v příslušném pololetí.

 1. Storno podmínky po zahájení kurzu :

50% z ceny celé částky kurzovného / hodiny omluvené či neomluvené se zpětně neproplácí/

v případě zdravotních problémů na základě lékařského potvrzení je storno

20% z ceny celé částky kurzovného / hodiny omluvené či neomluvené se zpětně neproplácí/

 odečtení všech hodin do data stornování ve prospěch PŠ + 20% z ceny celého kurzovného.

 Finanční částka,která Vám má být vrácena je potřeba vyzvednout osobně na recepci bazénu a to do dvou měsíců od data řádného stornování.

Jinak tato částka propadá ve prospěch plavecké školy.

       18.   Pro děti samostatně bude na konci kurzu ukázková hodina /termín bude vyvěšen na nástěnce/.

Náhled do hodiny v jiném termínu není možný z hlediska narušení výuky.

 1. Na výuku z bezpečnostních důvodů není dovoleno nosit dlouhé náušnice, náramky a řetízky /děti/.
 2. Po svých dětech ukliďte hračky. V kuličkách je zakázáno jíst a jsou určeny pro děti do 3 let.
 3. Do bazénu nesmí chodit děti nemocné např. zelená rýma. Rodiče, mějte ohled na ostatní děti, a své druhé děti, které jsou nemocné, nevoďte s sebou, abychom předešli dalšímu šíření onemocnění.
 4. S odevzdáním přihlášky, rezervačního formuláře , zakoupením voucheru či přihlášením prostřednictvím emailu souhlasíte s použitím uvedených osobních údajů pro potřeby plavecké školy MB plavani.com a souhlasíte se zasílání informací týkajících se plavecké školy           MB plavani.com. Informace budou uchovávány po dobu jednoho roku po vyplnění a následně budou skartovány p.š.MB plavani.com

 

Nedodržování podmínek a řádu plavecké školy je důvodem k vyloučení bez náhrady kurzovného.

Čtěte aktuální věci na nástěnce. Nečtení informací není naše chyba.

Pokud budete cokoliv potřebovat, obraťte se na nás,rádi Vám pomůžeme.

 

S SEBOU: RODIČE S DĚTMI:PLAVKY / RODIČ + DÍTĚ/,RUČNÍK, PLENU NA PODLOŽKU,

MÝDLO /pokud chcete jinak je ve sprcháchk dispozici tekuté mýdlo/, KRÉM NA NAMAZÁNÍ, VLHČENÉ UBROUSKY. Do jednoho a půl roku jsou povinné jednorázové plenkové kalhotky

/ ne ve skle/ a SVAČINKU

DĚTI SAMOSTATNĚ: PLAVKY , RUČNÍK , MÝDLO / pokud chcete vlastní/.

Mikrovlnná trouba jek dispozici na recepci.

 

 

podminky,informace MB plavani.com 1.2.2021.pdf (338kb)